Skartovače na karton

Skartovače na karton jsou nejlepším způsobem, jak efektivně recyklovat staré krabice, papír a výtisky na hodnotný obalový materiál pro vaši společnost. Vše, co tento proces vyžaduje, je skartovačka na karton. Nabízíme různé skartovače na karton od důvěryhodných značek HSM a GREE. Tato řada je více než ideální pro sklady, výrobce, expediční oddělení, distribuční centra nebo velké podniky.

Investice, kterou skartovačka skartuje, se po čase vyplatí. Podívejte se na skartovačky na karton, které máme dnes k dispozici, a začněte šetřit čas i peníze. HSM skartovače na karton jsou určeny pro vytváření perforovaného kartonového obalového materiálu. Chcete-li skartovačku pro větší zatížení, která je schopna skartovat karton, podívejte se na značku GREE, která nabízí špičkové průmyslové drtiče a drtiče kartonu pro vysoké zatížení.

Nabízíme široký sortiment kvalitních, ale cenově dostupných skartovaček na karton a papír. Na našem webu naleznete:

 • Vysoce výkonné skartovače
 • Skartovače na karton
 • Skartovače na papír

Skartovače na karton mají záruku a jsou servisovány v EU . Skartovačky papíru, skartovače na karton a průmyslové skartovače pro velké zatížení lze zasílat v rámci ČR nebo na požádání do jiných zemí.

 • Cardboard shredder GREE XS 420mm

  1,249
 • Skartovač kartonu HSM ProfiPack C400

  1,579
 • Cardboard shredder machine GREE ES 422mm

  3,299
 • Skartovač na karton HSM ProfiPack P425

  3,799

Skartovače na karton

cardboard shredder machineChcete z kartonového odpadu vyrobit ekologický obalový materiál? Skartovač nebo perforátor kartonu je udržitelné řešení pro opětovné použití a recyklaci odpadů z vlnité kartonu na obaly nebo materiál pro vyplňování dutin. Tyto stroje se samy platí a pomáhají snižovat náklady na obalový materiál a odvoz odpadu.

Snížení nákladů na dopravu, stlačování materiálu pro podávání do stávajících kontejnerů na lisovaný odpad nebo balíkovacích lisů nebo drcení materiálu pro podávání dopravníkového pásu jsou dobrými důvody pro nasazení skartovače na karton.

Pokud hledáte řešení, jak přeměnit staré krabice, kartony a výtisky na nové obalové materiály, máme pro vás řešení. Nabízíme různé skartovače na karton od HSM a GREE, aby vaše potřeby skartování byly jednoduché. Je to skvělý způsob, jak recyklovat a ušetřit nějaké peníze.

reuse used cardboard boxesKolik stojí skartovač na karton?

Průměrná cena spolehlivého skartovače na karton pro průmyslové použití se pohybuje mezi 2000-5000 EUR. Cena se u různých značek a modelů liší a závisí na funkcích, úrovních zabezpečení a specifikacích. Samostatné skartovače na karton jsou obvykle dražší než stolní skartovače na karton.

Cena skartovacího stroje na papír nebo kartonu může být opravdu levná, nebo opravdu drahá. Vše je o vašich preferencích a potřebách. Na občasné skartování doma seženete opravdu levný skartovač. Nebo můžete investovat do výkonného skartovacího stroje pro skartování velkého množství důvěrných dokumentů v kanceláři nebo do kartonu pro opětovné použití obalů.

Jak funguje skartovač na karton?

cardboard-shredder mobile machine

Přestože skartovačka na karton není totéž jako skartovačka papíru, funguje podobným způsobem. Převodovka stroje, motor a řezací blok spolupracují při řezání kartonového materiálu. Karton se v závislosti na typu použitého skartovače mění na drobné třísky, dlouhé proužky nebo děrované listy.

Pro skartování využívá skartovače na karton dvě hnací hřídele s nezávislými pohonnými jednotkami: pomalý podavač a rychlejší skartovač, který zmenšuje kartonové krabice na požadovanou velikost. Segmenty vyrobené ze speciální oceli odolné proti roztržení jsou uspořádány kolem rotoru drtiče tak, že jsou střídavě nakloněny směrem ven a dovnitř. Při otáčení hřídele vytváří vířivý pohyb, který zajišťuje požadovaný efekt drcení. Velké rotory jsou schopny bez problémů manipulovat s velkými kartonovými krabicemi; dokážou rozdrtit i polystyrenové a ovocné bedýnky. Kromě toho jsou rotory podavače a drtiče vybaveny speciálním systémem škrabek, který zabraňuje namotávání materiálu na hřídele a zajišťuje rovnoměrný posuv.

Cardboard shredder HSM ProfiPack P425 saleVýhody skartovače na karton

 • Naše řada drtičů přemění váš kartonový odpad na účinný materiál pro vyplňování dutin
 • Ušetřete peníze a snižte svůj dopad na životní prostředí
 • Skvělá a cenově výhodná alternativa k bublinkové fólii, papírovým dutinkám a dalším materiálům

Ušetřete místo a peníze pomocí skartovačky

Lehké, snadno použitelné a hlavně plně recyklovatelné – kartonové krabice jsou stále oblíbenější jako obalový materiál. Recyklace použitých kartonových krabic však může být problematická, v neposlední řadě proto, že složené kartonové krabice jsou stále větší a vyžadují mnoho místa. Proto je pro výrobce obalů a poskytovatele služeb užitečné používat speciální skartovací zařízení k drcení kartonových krabic, aby je bylo možné znovu použít v procesu balení. Skartovače kartonů GREE a HSM je ideální pro skartování kartonu a papíru. Díky řetězovému pohonu nenáročnému na údržbu, trhacím segmentům odolným proti opotřebení a škrabacímu systému, který byl speciálně navržen pro tuto oblast použití, má vysokou dostupnost a je extrémně spolehlivý.

Jak dlouho vydrží skartovač na karton?

cardboard waste perforator

Vysoká poptávka, zejména po kartonových řešeních, vytváří logistickou výzvu: Každý měsíc je potřeba skartovat několik tun kartonu. V minulosti vycházela zploštělá odpadová kartona přímo z výrobních strojů, aniž by byla skartována skartovačem na karton, a byla vkládána do kontejneru na papír.

Skartovačka vydrží roky bez problémů, ale pouze při správném používání a pravidelné údržbě. Doporučujeme vždy postupovat podle pokynů výrobce vašeho skartovače. To například znamená, že nepřekročíte maximální kapacitu archů na jeden průchod a neskartujete materiály, se kterými si skartovačka neporadí.