Páskovací stroje

Poloautomatické a automatické páskovací stroje

Jedná se o vysoce kvalitní, ale cenově dostupné poloautomatické a automatické páskování. Máme páskovací stroje pro páskování polypropylenovým (PP) páskem pro všechny druhy velikostí od 5 mm do 15 mm. Automatické a poloautomatické páskovací stroje mají ISO a další potřebné certifikáty. Cena poloautomatického a automatického páskovací techniky se pohybuje od několika stovek do několika tisíc eur. Cena poloautomatického páskovacího stroje závisí na několika faktorech. Poloautomatický páskovací stroj zvýší vaši produktivitu a urychlí proces balení. Navíc je uživatelsky přívětivý a bezpečný.

Poloautomatické a automatické páskovací stroje jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Díky tomu jsou balicí linky produktivnější a mohou zkrátit dobu balení o více než pětkrát. Automatické a poloautomatické páskovací stroje jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mohou sloužit dlouhá léta. Investováním do nich ušetříte náklady na balení. Ušetřete náklady na práci, protože zkrátíte dobu, kterou vaši zaměstnanci musí strávit na balení, a také ušetříte na obalových materiálech, jako jsou balicí spony, těsnění. Nabízíme levnou přepravu do ČeskaNejlepší cena na trhu v Česku. Prodáváme pouze v rámci Česka.

Poloautomatické páskovací stroje

Páskovací stroj HIPO poloautomatický páskovací stroj 5-15 mm (3/16" až 9/16") na plastové pásky PP

Poloautomatická páskovací technika se většinou používá s polypropylenovým páskem. Poloautomatický páskovací stroj zajišťuje rychlé balení a páskování plastovou páskou z polypropylenu. Plastová pásky PP se vkládá pod páskovací stroj, který je ovinut kolem balíku na stole stroje. Poloautomatický páskovací stroj umožňuje rychlé a snadné vázání balíků.

Páskovací technika je stabilní a poskytuje spolehlivé a efektivní balení. Zvláštní školení pro pracovníky obsluhující páskovací techniku není nutné. Náš nejprodávanější poloautomatický páskovací stroj (model HIPO) lze použít k lepení PP pásů různých šířek (od 5 mm do 15 mm). Stroj je velmi robustní a nevyžaduje mnoho údržby. Použití poloautomatického páskovacího stroje i výměna popruhu jsou velmi jednoduché. Poloautomatické páskovací stroje HIPO pro lepení pásky PP jsou velmi tiché díky modernímu stejnosměrnému motoru, elektronickému řízení napětí a jsou také vhodné pro tenčí pásky PP. Kromě toho se s poloautomatickou páskovací technikou manipuluje bezpečně a pro použití nepotřebujete speciální školení. Důležitou výhodou našich poloautomatických páskovacích strojů je také automatické přizpůsobení napnutí popruhu, aby nedošlo k poškození měkčích obalů a pro lepší ochranu větších produktů. Páskovací stroj je poměrně úzký, takže se může snadno pohybovat úzkými prostory a je dostatečně robustní, aby se mohl používat za jakýchkoli podmínek. Bezpečnost při práci, snadné použití, efektivita, časově úsporné balení a kvalita jsou proto výhody našich poloautomatické páskovací techniky.

Cena poloautomatického páskovacího stroje

Poloautomatický páskovací stroj pro plastové PP pásky

Cena za poloautomatický páskovací stroj závisí na mnoha faktorech, návratnost investice však lze očekávat do několika měsíců, když vezmete v úvahu čas ušetřený během balení, zvýšenou produktivitu balení a přímé úspory nákladů na klipy, těsnění. Kromě toho budou zaměstnanci spokojenější, protože vám usnadní práci a zajistí bezpečnější práci.

Ceny poloautomatických páskovacích strojů se pohybují od osmi set do více než tisíc eur nebo v některých případech několik tisíc eur. Cena poloautomatického (semiautomatického) páskovacího stroje závisí na kvalitě, stabilitě, pohyblivosti (má stroj kolečka?) a šířce pásky.

Jak používat poloautomatický páskovací stroj

  • Zapněte vypínač napájení na poloautomatické páskovací technice.
  • Pak musíte upravit podávání popruhu a napnutí popruhu.
  • Chcete-li upravit podávání, musíte stisknout tlačítko „Feed“, čím déle stisknete tlačítko, tím delší bude popruh.
  • Pokud poloautomatický páskovací stroj není ve výchozí poloze, stiskněte tlačítko HOME, aby se stroj vrátil do výchozí polohy.
  • Poloautomatický páskovací technika má vysoký bezpečnostní standard, pokud je otevřena horní část poloautomatického páskovacího stroje, stroj se automaticky zastaví.
  • Jak používat poloautomatický páskovací stroj na plastové PP pásky?Pokud máte ve stroji plastovou pásku, musíte vytáhnout pásku z navijáku pásky a zkontrolovat, zda je hlava popruhu dole (pokud ne, pak je třeba změnit stranu navijáku pásky), odmotat pásku ze spodní část kladky A a z horní části kladky B.
  • Potom provlékněte pásku přes kolo C a provlékněte jej nahoru do štěrbiny D popruhu, která je nejprve na spodní desce, poté jej navlékněte nahoru podél vodicího válce do vzdálenosti mezi válečky. Stiskněte tlačítko FEED, pásky se automaticky uvolní.

Polypropylenový poloautomatický páskovací stroj

Poloautomatický páskovací stroj používá polypropylen nebo kratší PP pásku. Šířka pásky se může lišit. Většina strojů páskovací techniky pokrývá šířku od 5 mm do 15 mm. U některých modelů lze použít ještě širší popruh.

Poloautomatické páskovací stroje na palety

Jedná se o poloautomatické paletové páskovací stroje, které kolem palety nanášejí natahovací fólii (plastovou fólii), aby ji chránily během přepravy, stabilizovaly náklad a uchovaly ho na skladě. Všechny poloautomatické páskovací stroje na palety obsahují prodlouženou plastovou fólii, flexibilní materiál, který umožňuje stabilní balení palety bez nebezpečí převrácení při pohybu nebo dodávkách. Chcete-li vybrat nejvhodnější páskovací techniku mezi, je důležité požádat naše odborníky o nejlepší radu. Pro usnadnění tohoto procesu nám klient poskytne informace o druhu operací, které mají být se strojem prováděny.

Rovněž je požadována ziskovost a druh zboží, které je strojem baleno. Nutno posoudit ideální konstrukci stroje. Využití fólie v poloautomatických páskovacích strojích palet musí probíhat pod dohledem uživatele nebo správce. Protože je páskovací stroj poloautomatický, dopadá břemeno na uživatele, aby umístil paletu nebo náklad a zajistil jej požadovanou fólií. Poté se páskovací technika postará o další předprogramovaný cyklus balení. Poté, co stroj dokončí svou část, je opět na uživateli, aby vyřízl fólii z obalu a odstranil ji ze stroje, aby se ukončilo balení nebo v tomto případě balicí cyklus.

Automatické těsnění kartonů

Automatické těsnění kartonů je skvělé pro rychlost a efektivitu! Balicí automatické těsnění kartonů automatizuje proces lepení pásky na horní a dolní část krabice. Produktivita balení se zvyšuje, počet balených krabic za minutu se obvykle několikrát zvyšuje. Automatický stroj na uzavírání krabic s lepicí páskou se snadno používá a může jej obsluhovat osoba bez předchozího odborného školení. Vhodné pro lepící vázací pásky o šířce od 48 mm do 72 mm a pro krabice nebo obaly o délce nejméně 150 mm, šířce mezi 120 a 480 mm a výšce mezi 120 a 480 mm.  Pokud jde o poskytování přímé pomoci na montáž a utěsnění kartonu, může tento stroj udělat vše pro vás. S rámem pro vysoké zatížení a 4 sloupcovou nosnou strukturou představují pro vaši výrobní linku dlouhodobou investici. Páskovací stroj je vyvinut pro těsnění kartonů a pouze pro účely těsnění kartonů.

Vysokorychlostní páskovací stroj HIPO PRO

Prodáváme tři různé vysokorychlostní automatické páskovací stroje vhodné pro PP pásky o šířce 5-6 mm, 8-9 mm a 10-11 mm. Vyberte, který páskovací stroj potřebujete, a pokračujte v objednávce nebo zašlete dotaz. Pokud požadovaná šířka automatické páskovací techniky HIPO PRO nebude na skladě, sdělíme vám termín dodání. HIPO PRO je rychlý páskovací stroj určený k dosažení ziskovosti a snížení prostojů stroje. Po spuštění se řasa táhne kolem svazku v místě, které je pevně spojeno s přesným napětím, poté se plastová vazba zahřeje, zafixuje a stlačí, aby se vytvořilo co nejideálnější těsnění za zhruba 1,2 sekundy.

HIPO PRO je vysokorychlostní páskovací stroj s velmi nízkou upínací hlavou s nevýznamnými pohyblivými částmi, které snižují mechanické závady, ke kterým dochází v důsledku selhání nebo opotřebení součástí. Všechny součásti těla lze bez námahy oddělit, aby se dostali k upínací hlavě, elektrické skříni a na ploše bazénu popruhů. HIPO PRO lze nastavit tak, aby to co nejlépe vyhovovalo vašemu svazku. Je vybaven pro zkrácení prostojů způsobených změnami smyčky, čímž se rozšiřuje pracovní výkon. Aby se udržely náklady na nízké úrovni, jeho smyčky využívají méně lisovaného materiálu na rozdíl od standardních kadeří, čímž se navíc šetří, pokud jde o materiálové výdaje. Kompaktní provedení s externím dávkovačem, standardní velikost oblouku 650 × 500 mm (další rozměry na vyžádání a za příplatek), až 50 pásků za minutu, pro PP pásky, 5-12 mm. Rozsah napnutí lze nastavit v rozmezí 0-45 kg.

Oprava poloautomatického páskovacího stroje

Vezměte prosím na vědomí, že opravu poloautomatického páskovacího stroje neposkytujeme na místě. Zajišťujeme však náhradní díly pro páskovací techniku. Dále poskytujeme podrobnou příručku a mapu náhradních dílů.

Skladování a přeprava poloautomatického páskovacího stroje

Pro přepravu na dlouhé vzdálenosti nebo dlouhodobé skladování poloautomatického páskovacího stroje musí být použit obal z dřevěné nebo tvrdé lepenky, musí být upevněn na pevné podložce a do nádoby musí být vložen absorbent vlhkosti, antikorozní přípravek musí být nastříkán uvnitř stroje. Na krabici nestohujte žádné těžké předměty. Poloautomatickou páskovací techniku nepřepravujte a neskladujte dnem vzhůru.

You've just added this product to the cart: