Aku páskovačky

Aku páskovačky

Aku páskovačka TES PP PET 12-16 mm levná

Nabízíme širokou škálu kvalitních, avšak cenově dostupných elektrických páskovačkyk pro polyethylenové (PET) a (polypropylenové) PP vázací pásky. Mohou být použity pro všechny druhy velikostí od 10 mm do 19 mm. Aku páskovačky mají také ISO a ostatní požadované certifikáty. Cena elektrických páskovačkyk se pohybuje od jednoho do několika tisíc euro. Cena elektrických páskovačkyk záleží na několika faktorech. Jedním z nich je síla páskovačky, dalším to, zda je automatická či nikoliv. Plně automatické páskovačky jsou dražsí než poloautomatické. Posledním faktorem je šířka vázací pásky, kterou dokáže páskovačka svařit.

Každá aku páskovačka má 12-ti měsíční záruku, která je však uplatnitelná pouze v Česku. Poskytujeme dopravu zdarma do Česka. Také vám nabízíme nejlepší ceny na trhu v Česku. Prodáváme pouze v rámci Česka.

Aku páskovačka BW 01 vysoká kvalitaPlastová aku páskovačka

V sekcích níže zodpovíme na vaše otázky, týkající se důvodů, proč potřebujete aku páskovačku, či cenového rozpětí, které můžete požadovat. Dozvíte se také, jak elektrická páskovačka zvýší vaši produktivitu a jaké jsou její výhody.

Proč potřebujete aku páskovačku?

Nové elektrické páskovačky jsou vynikající investicí pro kohokoli, kdo se věnuje výrobě, přepravě nebo logistice, a pro všechny, kteří používají páskování. Zakoupení nového konektoru baterie přináší celou řadu výhod, avšak nejdůležitější z nich je to, že uživatel jej může upravit dle svých potřeb a způsobu balících metod. Kromě toho je nová generace elektrických páskovačkyk vyrobena z materiálů, které jsou extrémně odolné a vzdorující všem vnějším vlivům, což nástrojům zajišťuje ještě delší životnost. Jsou také velmi ergonomické a snadno ovladatelné. Další výhodou nových a vylepšených elektrických páskovačkyk je jejich mimořádná síla. Mohou se pochlubit balící silou až 4000 N. To umožňuje zabalit i produkty, které jsou těžké a nestabilní.

Aku páskovačka TES PP PET 12 - 16 mm výprodejCena aku páskovačky

Cena aku páskovačky záleží na mnoha faktorech. Můžete však očekávat návrat vaší investice do několika měsíců, když vezmete v potaz ušetřený čas, zvýšenou produkci páskování a přímou úsporu nákladů na klipy při jejím používání. Ceny aku páskovačky se pohybují od tisíc euro do několika tisíc euro. Cena závisí na tom, zda je stroj plně automatický (automatické napínání, frikce svařování a řežání) nebo poloautomatický. Dalším klíčovým faktorem je také síla stroje a šířka vázací pásky, pro kterou je používán.

Jak aku páskovačka funguje?

Messersi MB620 ruční aku páskovačka 12-16 mm (1/2" až 5/8") pro PET a PP pásku w/ baterie a nabíječkaAku páskovačky jsou vhodné pro PP nebo PET vázací pásky. Proces páskování začíná stisknutím tlačítka napájení. Stroj se spustí a začne napínat pásku na požadovanou úroveň. Existují dva typy elektrických páskovačkyk – poloautomatické a automatické. Většina ručních elektrických páskovačkyk, které prodáváme, je automatických. To znamená, že automaticky provádí napínání, frikční sváření a řezání plastové PP nebo PET vázací pásky. Elektrické páskovačky jsou extrémně ekonomické a snižují čas páskování až 4 násobně. Aku páskovačky napájí vysoce kvalitní lithium-iontová baterie, která má dlouhou životnost a zároveň umožňuje dobíjení. Aku páskovačky, které prodáváme, mohou napínat, frikčně svářet a řezat 200 a více pásek na jedno nabití.

Jaké jsou výhody aku páskovačkyk?

Výhod elektrických páskovačkyk je mnoho. Poskytují balení prémiové kvality, jsou velmi ekonomické, výkonné, dostupné, ergonomické a velmi snadné k použití. Zde je několik charakteristických vlastností, které popisují novou generaci elektrických páskovačkyk. Účinně sníží náklady na páskování a zároveň ušetří čas, který by při manuálním balení byl jinak dvojnásobný. Nové balení baterií budete moc používat mnoho let, protože během provozu uchovává jak svou sílu, tak výkonnost. Pro jakékoli další informace nebo rady ohledně nákupu nás neváhejte kontaktovat. Pomůžeme vám najít co nejvhodnější řešení pro vaše potřeby.

Servis aku páskovačky

Naši vysoce vyškolení servisní pracovníci jsou vybaveni veškerým nářadím a náhradními díly, které jsou potřebné pro servis a opravy, a proto můžeme páskovačky obvykle opravit během jednoho až dvou týdnů. Pokud stroj spadne nebo dojde k jinému poškození, můžete nás kontaktovat, a my vám pošleme adresu, na kterou váš poškozený páskovač zašlete.

Plastové aku páskovačky poháněné baterií pro aplikaci páskování s velkým zatížením

TES Plus 16-19 mm (5/8 "až 6/8") aku páskovačka pro PET a PP pásky

V našem sortimentu páskovacích nástrojů najdete také plastové bateriové páskovačky, vyrobené speciálně pro páskování s velkým zatížením. Tyto páskovačky mají vysokou napínací sílu. Jsou speciálně navrženy pro páskování nákladu, který je velmi těžký a vysoce nestabilní. Jsou vybaveny ohromnou napínací silou do 4000 N a mohou automaticky provádět napínání, frikční sváření a řezat plastovou PP nebo PET pásku se šířkou až 19 mm.

Přestože jsou balící nástroje relativně bezpečné, měl by uživatel provést některá bezpečnostní opatření. Nástroj mohou používat pouze správně vyškolení lidé. Pokud aku páskovačku používá nevyškolený personál nebo je používán neopatrně, může být kvalita poskytovaného páskování ohrožena, což může vést k prasknutí pásky, poškození balení nebo dokonce ke zranění. Na vás, jako na uživateli je, abyste zkontroloval těsnící spáry vytvořené vaším nástrojem.
Nikdy byste neměli přemísťovat zboží se špatným těsněním a nikdy nepoužívat popruhy jako prostředek k tažení nebo zvedání zboží, protože pro toto použití není určeno, a proto pro takové operace nejsou přiměřené. Během cyklu páskování se ujistěte, že stojíte v bezpečné poloze, a používejte správnou kvalitu, šířku, tloušťku a pevnost v tahu, která odpovídá danému balení.

You've just added this product to the cart: