Pneumatické páskovačky a ruční páskovačky pro PET, PP, textilní a kompozitní pásky

Prodáváme pouze vysoce kvalitní, ale cenově dostupné pneumatické páskovačky pro PET (polyethylen) a PP (polypropylen) vázací pásky pro všechny druhy velikostí od 13 do 19 mm. Pneumatické páskovačky mají ISO a další potřebné certifikáty. Ruční páskovačka pro plastové PP pásky PPST – 13 nebo PPST – 16 je kombinovaná univerzální páskovačka pro páskování krabic a výrobků. Hospodární páskovací nástroj a spojení PP pásky s kovovými sponami o šířce 12/13 mm nebo 15/16 mm. Ruční páskovačka pro textil a kompozitní/provázkový popruh pro různé šíře textilního a kompozitního/provázkového kabelu. Všechny ruční a pneumatické páskovačky mají 12-ti měsíční záruku. Servis je v Česku.

Dávkovač pro PP/PET/kompozitní/textilní pásku 

Nabízíme vysoce kvalitní páskovací stroj na PP/PET na kolečkách a cenově dostupné zásobníky na vozíky (průmyslové páskovací vozíky) pro textilní a kompozitní/provázkové pásky. Dávkovače na plastový pásek mají kolečka, jsou velmi stabilní, s vnitřním průměrem 400 mm. Což znamená, že se vejdou do každého standardního PET/PP popruhu o Ø 406 mm.

Drátěné kbelíky, spony, svorky na textil/kompozitní pásky a těsnění pro PP pásky.

Nabízíme obrovskou škálu drátěných kbelíků, sponek na textil nebo kompozitní pásky. Drátěné kbelíky jsou pozinkované, široké od 13 mm do 25 mm. Dále nabízíme těsnění, svorky pro plastové PP pásky pro páskování ruční páskovačkou.

 • Ocelové spony pro plastové PP páskování 13mm nebo 16mm

  1315
 • PES pásky a spony pro textilní/kompozitní páskování 16mm, 19mm nebo 25mm

  2444
 • Páskovačka pro textilní & kompozitvní/PES pásky – 13-50 mm

  48138
 • Odvíječ vázací textilní pásky – Ø76mm

  78
 • Páskovací kleště PPST-13/16 na PP pásky 12/13mm a 15/16mm

  119
 • PES odvíječ – Ø200mm

  139
 • Vysoce kvalitní odvíječ vázací pásky PET/PP- 405/406

  149
 • Dispenser Cart for Steel strap HS5

  159
 • Páskovací stroje na ocelovou pásku A3 13-19mm

  275
 • AIR19 Pneumatická páskovačka 13-19mm Páskovací stroj pro PET a PP pásky

  469
 • BO-51 Páskovačka na ocelovou pásku 13-20mm

  490
 • Pneumatické kleště a napínák AIR DUO32

  1,399
 • Pneumatická páskovačka AIR Metal 19-32mm

  1,7992,200

Ruční páskovačka PPST-13

Ruční páskovačka pro PET, PP, textil a kompozitní/provázkový pásku

Ruční páskovačky 3 v 1 PPST – 13 nebo PPST -16 jsou vysoce kvalitní ruční páskovačky pro PP páskování.  Struktura je jednoduchá a trvanlivost ručního páskovacího nástroje je vysoká. Náhradní díly jsou v případě potřeby snadno a pohodlně vyměnitelné.  Ruční páskovačka je extrémně lehká, váží pouze 2,75 kg a je to nástroj 3 v 1. To znamená, že ruční páskovačka napíná vázací pásky, deformační přezku a pásku ořízne. Prodáváme tři různé ruční páskovačky pro textilní a kompozitní/provázkový pásky vhodné pro 13-19 mm, 19-25 mm a 25-50 mm širokou textilní a kompozitní/provázkovou pásku. Vyberte, kterou páskovačku potřebujete, a pokračujte v objednávce nebo zašlete dotaz.

batterystrapping.com-wire-buckets-textile-composite-strapping-16mm-19mm-25mm.jpgDrátěné kbelíky, spony, svorky pro páskování textilem/kompozitem

Vysoce kvalitní drátěné kbelíky, spony na textil nebo kompozitní páskování, galvanizované. Různé široké: 16 mm, 19 mm nebo 25 mm. Nabízíme slevu na základě množství.

Těsnění, spony, svorky na plastové PP vázací pásky 13 mm nebo 16 mm cenaTěsnění, svorky, svorky pro plastové PP vázací pásky 13 mm nebo 16 mm

Vysoce kvalitní těsnění pro plastové pásky PP, 13 mm a 16 mm, galvanizované, 1000 ks/prodejní jednotka nebo 1500 ks/prodejní jednotka. Nabízíme slevu na základě množství.

Vysoce kvalitní dávkovač na PET/PP pásky - 405/406

Dávkovač pro PP/PET popruh – Průmyslový páskovací stroj pro polypropylen (PP) a polyester (PET)

 • Vysoce kvalitní dávkovač na PP/PET,
 • s kolečky,
 • velmi stabilní s celkovou hmotností kolem 28 kg,
 • velikost: 65 × 48 × 110 cm,
 • vnitřní průměr 400 mm PET/PP pásky.

Co je pneumatický páskovačka a proč si jej vybrat?

AIR19 pneumatická páskovačka 13-19 mm (1/2" až 3/4") bandážovací nástroj pro plastové PET a PP páskyPneumatická páskovačka, někdy nazývaná vzduchová páskovačka, je důležitým nástrojem pro širokou škálu dílen, továren a průmyslových závodů. Pneumatický nástroj pracuje pomocí stlačeného vzduchu dodávaného vzduchovým kompresorem. Kompresor zpravidla pracuje podle principu snižování objemu vzduchu nebo zrychlení vzduchu.

Nejčastěji se používají pístové kompresory. Pneumatický nástroj je vynikající volbou pro provádění úkolů, které vyžadují přesnost, současně je to nejlepší páskovací nástroj pro menší a těžší přístupné prostory a místa, ke kterým nelze přistupovat u větších zařízení. Proto různá průmyslová odvětví stále více používají pneumatické páskovačky. Pneumatická páskovačka je obecně ergonomický a praktický, je to uživatelsky přívětivý ruční páskovačka, pokud jde o použitelnost a pohodlí.

Cena pneumatické páskovačky

Pneumatické páskovačky jsou cenově dostupné nástroje a nejsou tak drahé ve srovnání s jinými páskovacími nástroji a stroji. Dobrá pneumatická ruční páskovačka je k dispozici za méně než tisíc eur. Cena je vysoce korelována s kvalitou pneumatické páskovačky a také závisí na síle pneumatické páskovací techniky.

Pneumatická páskovačka AIR-A pro PET a PP vázací pásek

Pneumatická páskovačka AIR-A 13-19 mm je mimořádně kvalitní a dostupný za dobrou cenu s 12-ti měsíční zárukou. Vhodné pro PET i PP pásky. Pneumatická páskovací technika se používá ve všech průmyslových odvětvích a je nepostradatelným nástrojem pro páskování. Šetří čas a zvyšuje účinnost balení. Pneumatická páskovačka je moderní, lehká, spolehlivá a ergonomická. Pomocí pneumatické páskovací techniky můžete upevnit PET a PP pásky; různé tloušťky a šířky.

Jak používat pneumatickou páskovačku?

 • Sbalte obal plastovým popruhem a jeden konec PET nebo PP pásky umístěte nad druhý.
 • Vložte horní i dolní část balicího pásu do pneumatického páskovacího stroje.
 • Potom stiskněte utahovací tlačítko palcem pravé ruky, až bude balicí pás pevně utažen.
 • Potom stiskněte fúzní tlačítko palcem pravé ruky, dokud nebude balicí pásek roztaven a odříznut.
 • Stiskněte rukojeť a utáhněte ji pravou rukou.
 • Stiskněte tlačítko převíjení malíčkem pravé ruky, až se popruh uvolní z navíjecí kladky.
 • Pevně stiskněte rukojeť a utažené tlačítko a vyjměte nástroj z balicí pásky.

Jak nastavit čas tření fúzního pneumatického páskovacího stroje

AIR19 pneumatická páskovačka 13-19 mm (1/2" až 3/4") bandážovací nástroj pro plastové PET a PP páskyČas tření je možno upravit podle rozměrů balicího popruhu, množství tlaku vzduchu a stavu pneumatické páskovačky. Z tohoto důvodu se použije malý šroubovák k nastavení malého šroubu pod fúzním tlačítkem. Čas se zvýší, pokud se otáčí ve směru hodinových ručiček, a snižuje se, pokud se otáčí proti směru hodinových ručiček. Po nastavení utáhněte pojistnou matici. Optimální fúze může zajistit hladký kloub bez otřepů.

Pneumatická páskovačka vs Aku páskovačka

Pneumatický páskovací stroj je ve srovnání s elektrickou páskovačkou jednodušší a silnější, což znamená, že provádí přesně stejnou práci jako aku páskovačka, ale představuje lehčí a šikovnější nástroj. Pneumatická páskovačka je hospodárnější a bezpečnější; proto se používá v automobilovém průmyslu, ve stavebnictví a v kovoprůmyslu.

Při použití pneumatické páskovačkky jsou náklady na spotřebu energie výrazně nižší než při použití akumulátorové verze. Aby bylo možné vyrobit určité množství kinetické energie, kompresor spotřebovává podstatně méně elektřiny, než spotřebuje aku páskovačka. Pneumatická páskovačka má delší životnost.

Tento nástroj nepoškodí ani dlouhodobé a každodenní používání. Protože pneumatická páskovačka nepracuje s motorem, nepřehřívá se a nemůže být přetížena. Údržba proto není nutná. Pneumatická páskovačka je bezpečná a nepředstavuje žádné riziko úrazu elektrickým proudem nebo výbuchem. Je také vhodná pro použití ve vlhkém nebo mokrém prostředí. Aby však pneumatická páskovačka fungovala, je nutný přístup ke stlačenému vzduchu, proto není tak mobilní a praktická jako Aku páskovačka.