Elektrické paletové vozíky

Nabízíme pouze kvalitní, ale cenově dostupné elektrické paletové vozíky a elektrické vysokozdvižní vozíky, které lze použít ve skladech, továrnách, velkoobchodních zařízeních a obchodech. Elektrické paletové vozíky a elektrické vysokozdvižní vozíky mají rozdílnou nosnost a výšku zdvihu. Elektrické paletové vozíky jsou velmi robustní a mají silnou konstrukci, proto jsou velmi stabilní a mají bezpečné použití. Elektrické paletové vozíky a vysokozdvižné vozíky mají ISO a další požadované certifikáty. Cena elektrického vozíku a elektrického paletového vozíku se pohybuje od jednoho tisíce do několika tisíc eur. Cena elektrického paletového vozíku závisí na několika faktorech, jedním z nich je nosnost, kterou lze elektrickým vozíkem zvednout, dalšími jsou výška zdvihu, počet baterií (akumulátorů), kapacita baterií, kolečka, konstrukce, a posledním určujícím faktorem je hnací a zvedací výkon motoru.

Všechny elektrické paletové vozíky a elektrické vysokozdvižní vozíky mají 12-ti měsíční záruku, ale u servisu nesete odpovědnost za přepravu. Náhradní díly jsou k dispozici, ale mohou být dodány pouze do Česka. Také vám nabízíme nejlepší ceny na trhu v Česku.

 • SMITH Elektrický paleťák – Li-ion baterie – 1500kg, 1.5t, 200mm

  1,279
 • SMITH Elektrický paletový vozík 1500 kg 200mm

  1,279
 • SMITH Electric pallet jack Lithium 2000kg XT2

  1,449
 • SMITH Semi-electric stacker 1000kg 350cm 3500mm

  1,899
 • SMITH Self-lifting electric stacker 500kg 1500mm

  2,399
 • SMITH Elektrický vysokozdvižný paletový vozík 2,5m 250cm 1500 kg

  2,699
 • SMITH Elektrický vysokozdvižný paletový vozík 3,5m 350cm 1500 kg

  3,199
 • SMITH elektrický vysokozdvižný vozík S-Ride se stupínkem 2.6m 260cm 1500 kg

  3,199
 • Vysokozdvižný vozík elektrický SMITH 3.6m 360cm 1500 kg

  3,499
 • SMITH Heavy-duty Electric stacker 2000kg, 2 tons, 4500mm, 4,5m

  5,999
 • SMITH Electric Forklift | 3-kolový elektrický vysokozdvižný vozík

  12,979
 • Diesel forklift FX3 3500kg, 300cm

  19,790
 • SMITH Electric forklift E25A 2500 kg 300 cm

  19,799

Cena elektrického paletového vozíkuElektrické paletové vozíky

V sekcích níže odpovíme na vaše otázky, proč potřebujete elektrický paletový vozík, cenové rozpětí elektrického paletového vozíku, které můžete požadovat, jak elektrický paletový vozík pomůže zvýšit vaši produktivitu a jaké jsou výhody elektrického paletového vozíku.

Proč potřebujete elektrický paletový vozík?

Nové elektrické paletové vozíky jsou vynikající investicí pro každého, kdo se zabývá výrobou, dopravou, logistikou a pro kohokoli, kdo ve svých provozech provádí jakékoli těžké zvedání. S nákupem nového elektrického paletového vozíku je spojena celá řada výhod, ale nejdůležitější ze všech je, že vaše práce bude efektivnější, rychlejší a že zaměstnanci budou spokojenější, protože nebudou muset nic zvedat. Navíc je mnohem bezpečnější přesouvat věci pomocí elektrických vozíků, protože šance na zranění jsou velmi nízké. Nová generace elektrických paletových vozíků je vyrobena z materiálů, které jsou mimořádně trvanlivé a odolné vůči všem vnějším faktorům, které dodávají elektrickému vysokozdvižnému vozíku ještě delší životnost, jsou velmi ergonomické a manipulace je velmi snadná. Další výhodou nového a vylepšeného elektrického paletového vozíku je jeho vynikající síla, přesnost a pevnost. Elektrické vysokozdvižní vozíky mají velmi silné hnací a zvedací motory. To umožňuje zvedat a přepravovat i výrobky, které jsou těžké a nestabilní.

Elektrické paletové vozíky Cena

Cena za elektrický paletový vozík závisí na mnoha faktorech, můžete však očekávat návratnost investic během několika měsíců, když vezmete v úvahu ušetřený čas, zvýšenou rychlost zvedání a přemisťování palet a méně zranění zaměstnanců. Ceny elektrických paletových vozíků se pohybují od tisíc do několika tisíc eur. Cena závisí na tom, zda má elektrický vysokozdvižný vozík jednu nebo dvě baterie, na kapacitě baterie, výšce zdvihu, nosnosti atd. Dalším klíčovým faktorem je také to, jak silné jsou motory (hnací a zvedací motory), které jsou v elektrickém paletovém vozíku.

Jak funguje elektrický paletový vozík?

Elektrický vysokozdvižný vozík je vhodný pro přepravu palet nebo těžkých předmětů z jednoho místa na druhé. Kromě toho může zvedat palety nebo těžké předměty a přesunout je do kamionu nebo police nebo sundat z kamionu nebo police.  Proces začíná přepínáním klíče. S tím se spustí elektrický paletový vozík. Světla se zobrazí a indikátor baterie ukazuje kapacitu baterie. Elektrický paletový vozík je ovládán klikou CURTIS. V rukojeti je integrován klíčový spínač a elektroměr. S rukojetí posunete elektrický stohovač dopředu nebo dozadu a také ovládáte výšku vidlice. Když je spínač posunut nahoru, vidlice se zvednou a když se spínač na rukojeti posune dolů, vidlice se sníží. Ovládá se rukojetí. Při pohybu rukojeti se kola také pohybují a mění směr elektrického stohovače.  Elektrické paletové vozíky se dodávají ve dvou typech: je zde elektrický paletový vozík, který může zvednout palety až do výšky 3,5 metrů a je zde elektrický vozík na přepravu palet, který může zvednout palety pouze na asi 200 mm a je vhodnější pro pohyb palety, spíše než zvedání. Protože u elektrického paletového vozíku můžete palety a další předměty přemísťovat a zvedat, je to preferovaný nákup. Protože však elektrický paletový vozík má mnohem více funkcí a součástí, je také dražší.  Elektrické paletové vozíky jsou mimořádně hospodárné a zkracují dobu přepravy a zvedání více než čtyřikrát. Elektrické paletové vozíky jsou poháněny vysoce kvalitním automobilovým akumulátorem, který má dlouhou životnost a zároveň umožňuje dobíjení. Výhodou použití autobaterie je také to, že je levnější než baterie určené pro vysokozdvižné vozíky a také si jej můžete koupit všude. Výkon a napájení jsou však stejné.

Jaké jsou výhody elektrického vozíku?

Výhody elektrických vozíků jsou mnohé. Eliminují těžké ruční zvedání a zrychlují manipulaci s paletami a jinými předměty, jsou velmi ekonomické, výkonné, cenově dostupné, ergonomické a velmi snadno použitelné. Toto je jen několik charakteristických rysů, které popisují novou generaci elektrických vozíků. Efektivně sníží náklady na přepravu a současně pomohou ušetřit čas, který by se jinak zdvojnásobil, pokud by se s ním manipulovalo za ruční přepravu nebo zvedání zboží. Nový stohovač budete moc používat mnoho let, protože během provozu uchovává jak svou sílu, tak výkonnost. Pro jakékoli další informace nebo rady ohledně nákupu nás neváhejte kontaktovat. Pomůžeme vám najít co nejvhodnější řešení pro vaše potřeby.

Servis elektrického paletového vozíku

Naši vysoce vyškolení servisní pracovníci jsou vybaveni veškerým nářadím a náhradními díly, které jsou potřebné pro servis a opravy, a proto můžeme stohovače obvykle opravit během jednoho až dvou týdnů. Pokud s elektrickým paletovým vozíkem něco není v pořádku, můžete nás kontaktovat a my vám pošleme místo, kam pošlete poškozený elektrický paletový vozík.

Elektrické vysokozdvižní vozíky pro těžké zvedání

V našem sortimentu nástrojů pro vázání baterií najdete také elektrické vysokozdvižní vozíky speciálně určené pro těžké zvedání. Tyto elektrické vysokozdvižní vozíky mají vysoký tahový výkon. Jsou speciálně navrženy pro náklad, který je velmi těžký a vysoce nestabilní. Jsou vybaveny obrovskou silou a jsou velmi stabilní.

Přestože je používání elektrického stohovače relativně bezpečné, vyžaduje se od uživatele určitá bezpečnostní opatření. Elektrické paletové vozíky musí používat řádně vyškolení lidé. Pokud elektrický paletový vozík používá nekvalifikovaný personál nebo se používá neopatrně, může dojít k poškození palety nebo vozidla. Nikdy byste neměli přemísťovat zboží se špatným těsněním a nikdy nepoužívat popruhy jako prostředek k tažení nebo zvedání zboží, protože pro toto použití není určeno, a proto pro takové operace nejsou přiměřené. Během zvedacího cyklu se ujistěte, že stojíte v bezpečné poloze. Pro použití elektrického stohovače není nutné odborné školení.