Páskovačky

Páskovačky slouží k utažení plastové, textilní nebo ocelové pásky kolem výrobku nebo palety tak, aby bylo možné náklad snadno a bezpečně přepravovat nebo skladovat. Páskovačky se používají například na pilách, na stavbách, ve skladech stavebnin, v logistických společnostech a továrnách.

Páskovačky se používá k zajištění těžkých nákladů pomocí pásků a těsnění, pokud nepoužíváte akumulátorové páskovací nářadí nebo páskovací nářadí, které využívá bezeproudovou technologii. Prodáváme akumulátorové páskovače, Pneumatické páskovače, ruční páskovače a také jsme připravili páskovací sady, abyste mohli začít s procesem balení, jakmile vám páskovač dorazí.

Nabízíme široký sortiment kvalitních ale cenově dostupných páskovaček pro PET, PP, textilní a ocelové pásky. Na našem webu najdete následující páskovačky:

  • Aku páskovačky
  • Pneumatický páskovačky
  • Ruční páskovačky
  • Pásková sada

Páskovačky mají záruku a jsou servisovány v EU. Aku páskovačky, pneumatické páskovačky a akumulátorové páskovací sady vám zdarma doručíme na vaši adresu v ČR.

Battery strapping setsPáskovačky

Páskovačky jsou zařízení, která spojují balicí pásy. Páskovačky jsou k dispozici v různých formátech. Hlavním účelem použití páskovaček je připevnění nákladu k sobě nebo k paletě. Používají se v mnoha průmyslových odvětvích, ve skladech, zboží, dřevařském průmyslu, chemickém průmyslu a výrobních podnicích. Páskovačky nabízíme v následujících formátech:

  • Aku páskovačky
  • Pásková sada
  • Pneumatický páskovačky
  • Ruční páskovačky

Bezplatná dodávka bateriových páskovaček, páskovacích sad a pneumatických páskovaček. Dostupné náhradní díly a spolehlivý servis.

Co je to páskovací a páskovací zařízení?

Páskovací a páskovací balicí zařízení se obecně používá k zajištění dvou položek nebo skupiny produktů dohromady. Nejběžnějším obalovým materiálem je buď polypropylenová nebo polyesterová páska. Páskování je skvělá sjednocující metoda a lze jej použít pro velmi těžké náklady, jako jsou bloky motorů.

Jak používat páskovačky?

Vyberte si páskovačku, která nejlépe vyhovuje vašemu zatížení, a poté začněte ukládat pásy na předmět. Omotejte popruh kolem nákladu a pomocí napínacích, těsnících a řezacích nástrojů jej zajistěte na místě. Pokud používáte automatické bateriovů páskovačku, celý proces napínání, těsnění a řezání bude provádět páskovací zařízení na baterie. Vše lze zvládnout jednou rukou a bez námahy.

Plastový aku páskovač

Aku ruční páskovačky se snadno používají, jsou lehké, využívají nejnovější technologii lithium-iontových baterií a mají ergonomický design. Existují tři typy aku páskovaček podle toho, do jaké míry je proces automatizován: manuální, poloautomatické nebo automatické funkce. to je ideální pro vaši aplikaci. S automatickým páskovacím nástrojem se napínání, lepení a řezání provádí stisknutím jednoho tlačítka. Pokud používáte poloautomatické napínání aku páskovače, zatavení je automatické, ale pro řezání budete muset stisknout další tlačítko nebo stisknout páku. A pokud používáte ruční páskovač pro řezání, páka bude muset být ručně zatlačena, kde bude potřeba lidská síla.

Páskovací sady

Páskovací sady jsou předem připravené balíky, které obsahují páskovací nástroj, páskovací vozík nebo vozík, plastový pásek a těsnění, pokud jsou potřebné pro proces balení. Výhodou nákupu páskovací sady je, že můžete začít s procesem balení, jakmile vám nástroje dorazí, a navíc je to levnější, než kdybyste kupovali všechny položky zvlášť. Bateriové a pneumatické páskovací sady mají také bezplatné doručení v rámci EU.

AIR19 pneumatic strapping tool 13-19mm (1/2" to 3/4") banding tool for plastic PET and PP strapPneumatický paskovačky

Pneumatický paskovačky se snadno používají, s nimi můžete stisknutím 2 tlačítek ukončit celý proces balení. Potřebují však zdroj vzduchu, který může proces páskování provádět. Jsou levnější než bateriové páskovací nástroje, ale nevýhodou je, že nejsou mobilní, protože je potřeba zdroj vzduchu. Pneumatický paskovačky jsou lehké stroje s kompaktní robustní konstrukcí. Nabízíme široký sortiment ručního pneumatického páskovače, napínačů a tmelů pro páskování bez přezky (řezáním) nebo s přezkou. Nabízíme pneumatické páskovače na plastové PET a PP pásky a také na ocelové pásky. Mezi výhody pneumatických páskovačů patří především rychlost a stabilní a efektivní napínání pásku.

Manual strapping tools

Ruční páskovačky

Ruční páskovačky jsou nejlevnější páskovací nástroje, nicméně proces balení obvykle zabere mnohem více času ve srovnání s balením pomocí akumulátorového páskovače nebo pneumatického páskovače. Při použití ručního páskovače budete vždy potřebovat těsnění nebo kbelík, který musíte ručně umístit mezi pásy. Pro napínání, těsnění a řezání je zapotřebí ruční síla, proto proces balení není tak hladký a rychlý. Nabízíme široký sortiment ručních páskovaček pomůcek pro plastové a textilní páskování, napínačů a lepiček pro páskování ocelovými nebo nerezovými páskami pro páskování, dále zde naleznete kbelíky na páskování textilu, těsnění na plastové páskování, páskovací vozík a páskování vozík na kolečkách.

Na veškeré naše páskovacčky – akumulátorové páskovače, pneumatický paskovačky, návody na páskovačky a páskovací sady se vztahuje záruka 12 měsíců a jsou servisovány v Evropě. Bateriové páskovačky, pneumatický páskovačky a akumulátorové páskovací sady vám zdarma doručíme na vaši adresu v ČR. Náhradní díly jsou k dispozici a nabízíme rychlý a spolehlivý servis a údržbu.