Páskovací sady

Páskovací sada obsahují širokou škálu kvalitních, ale cenově dostupných páskovacích sad pro PET a PP pásky. V páskovací sadě získáte:

  • Aku páskovačka
  • baterie (ve stejných sadách 2x baterie) + nabíječka
  • PET nebo PP popruh (všechny druhy velikostí, 12 mm, 15 mm, 16 mm, 19 mm)
  • dávkovač pro PP nebo PET popruh

Aku páskovačky v sadě mají  záruku a jsou servisovány v EU. Aku páskovačky a páskovací sady mají dopravu zdarma. Prodáváme pouze v rámci Česka a nabízíme vám nejlepší ceny na trhu v Česku.

Páskovací sady – vše, co potřebujete pro začatí s balením

Páskovací sety jsou předem připravené sady, které obsahují vše, co potřebujete pro začatí s balením. Páskovací sada zahrnují Aku páskovačku, baterii nebo dvě baterie pro Aku páskovačku, nabíječku pro baterie, plastový PET nebo PP popruh (různé šířky, z nichž si můžete vybrat) a výdejní vozík pro PP nebo PET popruh. Po dodání páskovacího setu aku páskovačky můžete okamžitě začít balit.

Cena páskovací sady

Cena za páskovací sadu je nižší než cena, pokud kupujete všechny komponenty samostatně. Navíc při nákupu páskovací sady získáte také bezplatnou dodávku, která jinak, s výjimkou aku páskovačky, není součástí dodávky.  Návratnost investice je patrná do několika měsíců, když vezmete v úvahu čas ušetřený během balení, zvýšenou výrobu balení a přímé úspory nákladů na klipy (při balení akumulátorovým páskovačkym nepotřebujete klipy). Ceny aku páskovačky se pohybují od tisíc euro do několika tisíc euro. Závisí to na aku páskovačce, která je součástí dodávky – automatizovaná (automatické napínání, třecí svařování a řezání) nebo poloautomatizovaná a na typu plastového popruhu (PET nebo PP popruh.

Co je součástí Páskovací sady?

Aku páskovačka, baterie a nabíječka

Páskovací sady PET popruh + dávkovač + baterie + nabíječka

Součástí páskovací sada je baterie nebo dvě a nabíječka baterií. Existuje mnoho různých elektrických páskovaček, proto si musíte vybrat, která aku páskovačka je pro vaše potřeby nejvhodnější. Chcete-li zvolit nejlepší sadu elektrických páskovaček, musíte se nejprve rozhodnout, jaký široký pásek potřebujete, a na základě toho si můžete vybrat, která aku páskovačka by měla být do páskovacího setu zahrnuta.

Máme aku páskovačky, které pokrývají všechny rozměry plastových pásků – od 10 mm až po 19 mm. Pak se musíte rozhodnout, zda chcete plně automatizované řešení balení, což znamená, že aku páskovačka bude mít automatické napětí a bude svařovat a řezat popruh. Další otázkou je, jak silná by aku páskovačka měla být. To také závisí na šířce popruhu. Disponujeme aku páskovačkami s maximální napínací silou do 4000 N.

PET nebo PP plastový pásek

Každá páskovací sada elektrických páskovaček obsahuje jednu cívku z plastového pásku PET nebo PP. Připravili jsme páskovací sady s různou šířkou a typem pásky. Vyberte si páskovací set, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. PET popruh nabízí maximální výkon a nejlépe udržuje pevnost spoje a pevnost v tahu všech ostatních plastových proužků.

Nejčastěji se používá pro těžká břemena vyžadující pevné a napnuté spojení pro bezpečnou přepravu produktů nebo skladování. Nízké náklady na PET pásky ve srovnání s ocelovým pásem a podobná kapacita přesvědčily mnoho výrobců a přepravců natolik, že raději používají PET pásek než ocelový pásek.

Polyesterový pásek lze připojit ručně pomocí aku páskovačky nebo ručního páskovacího stroje. PET pásek se snadno recykluje. PP popruh nebo polypropylen je ekonomický materiál s nízkou a středně těžkou nosností pro páskování palet a krabic. Je k dispozici v různých šířkách, tloušťkách a variacích polymerů (např. kopolymerů).

Dávkovač pro PP nebo PET popruh

Vysoce kvalitní dávkovač na PET/PP pásky - 405/406

Dávkovač na popruh pro PP a PET vám umožňuje pohybovat zařízením aku páskovačky po celém místě. Při použití vozíku s odvíječem pásky zrychlíte proces balení a zvýšíte produktivitu, protože PET nebo PP pásek se může rychle odvíjet z vozíku s odvíječem pásky. Odvíječ vám umožní uložit popruh na něm a v případě potřeby okamžitě začít s balením.

Proč potřebujeme páskovací sady?

Ruční balící zařízení MB820 o velikosti 16-19 mm (5/8" až 3/4"), páskovací nářadí pro PET a PP popruh s baterií a nabíječkou

Páskovací sada jsou dokonalým řešením balení pro nové výrobce nebo dílny, které ještě nemají žádné řešení pro balení, které je součástí sady. Také pro společnosti, které by chtěly modernizovat svůj balicí proces a nemají čas na hledání každého obalového komponentu zvlášť.

Při nákupu páskovací sada ušetříte peníze, protože pokud sečtete všechny součásti, které jsou součástí páskovací sada, je dražší je koupit samostatně. Dále nabízíme dopravu zdarma na každou sadu aku páskovaček a jednoletou záruku.