Lisy na papír

Lis na papír se používá k balíkování kartonů, bavlněné příze, plastu, dřeva a dalších materiálů, jejichž objem je třeba minimalizovat. Je konstruován jako vertikální lis, lis je založen na hydraulickém převodu. Lis na papír má elektrické ovládání a ruční vázání. Nabízíme recyklační lis s tlakovou silou od 10 tun KN to 60 tun KN, účinnost je 4 ~ 8  kusů za hodinu. Hmotnost každého lisovaného kusu může být od 30 kg do 300 kg v závislosti na materiálu, který je lisován.

Kartonové kompaktory výrazně sníží náklady na recyklaci materiálů, protože objem materiálu lze snížit až o 90 %. Mít recyklační lis je nezbytné pro všechny podniky, které produkují jakýkoli druh odpadu. Lisy na papír mají záruční, ISO, CE, a další potřebné certifikáty a jsou v souladu se všemi normami a předpisy ČR. Cena lisu na papír se pohybuje od několika tisíc euro. Vertikální lis drasticky sníží náklady na skladování odpadních materiálů. Nabízíme levnou dopravu lisů na pipír po celé České Republice a nejlepší cenu recyklačního lisu na trhu ČR.

 • Textile strap for waste bales 16mm – 340m – 4 units

  89
 • Film and Paper baler machine TONNA T-Portable

  1,299
 • Domácí lis na odpadky HSM V-Press 60

  1,799
 • TONNA bin press 240L – 2 tons pressing force

  2,999
 • Lis na papír TONNA5, 5 tun, 50kN, 40kg balík

  3,199
 • TONNA1100 bin press 1100L – 4 ton pressing force

  3,199
 • Lis na kartony TONNA10, 100kN, 80kg balíky

  3,499
 • Lis na plastový odpad HSM V-Press 503 eco 3T, 30KN, hmotnost balíku 50kg

  4,799
 • Lisovačka na papír HSM V-Press 504 s vyhazovačem paket 4T, 40 kN, hmotnost paket 60kg

  5,999
 • Paketovací lis TONNA25, 25 tun, 250kN, 160 kg balík

  6,399
 • Lis na odpadky TONNA20, 20 tun, 200 kN, balík 150 kg

  6,399
 • Lis na kartony HSM V-Press 605 eco (400V) s vyhazovačem paket 5,7T, 57 kN, hmotnost paket 70kg

  7,499
 • Lis na odpad HSM V-Press 610 eco 12 tun, 120kNm 100kg pakety

  9,299
 • Lis na odpady TONNA45, 45 tun, 450kN, 450kg balíky

  9,499
 • Balíkovací lis HSM V-Press 818 plus 18,5 tun, 185kN, 200kg balíky

  13,499

Pro lis na papír

Vertical baler TONNA20, 20 tons, 200kN, bale 150 kgZde odpovíme na běžné otázky, proč potřebujete lis na papír, cenové rozpětí svislé balíkovací lisy, jak kartonové kompaktory vám pomohou snížit náklady na odpad a ušetřit prostor a jaké jsou výhody balepressu. Lisy na papír zlepšují efektivitu při recyklaci lepenky a manipulaci s odpadem a jsou důležitým nástrojem pro podniky a organizace všech velikostí. Přečtěte si o výhodách, úvahách a postupech nákupu lisu na papír.

Cena price

Recycling baler tonna10 priceCena lisu na papír lisu na papír závisí na různých faktorech, návratnost investice však můžete očekávat během měsíců, když vezmete v úvahu peníze ušetřené na odpadních materiálech. Ceny zhutňovače kartonu se liší od několik tisíc eur až deset tisíc eur. Cena závisí na výkonu recyklační lis, počet výstupů za hodinu a velikost lisovacího prostoru. Dalším klíčovým faktorem je také to, zda zhutňovací lis má výkonný motor a jeho typ.

Jak funguje recyklační lis?

recycling baler priceLisy na papír se dodávají ve všech tvarech a velikostech, ale způsob jejich fungování je v zásadě stejný. Karton se rovnoměrně vkládá do prázdné komory, dokud není plná, hlavní dvířka se zavřou a hydraulický beran zhutní karton do jednotné velikosti balíku. Jakmile dosáhne požadované velikosti a hmotnosti, balík je ručně svázán drátem nebo nylonovým provázkem a vyhozen z lisu, aby byl odtažen k recyklaci.

Instalace lisů na papír

Lis stačí připojit na přívod stlačeného vzduchu a můžete ihned začít používat vertikální lis.

Minimalizujte odpad

Naplňte recyklační lis papirem nebo plastem a zavřete dvířka. Klika dveří funguje jako pojistka a aktivuje se až po bezpečném naplnění. Když je veškerý odpadní materiál v recyklačním lisu, stiskněte rukojeť a vertikální lis se spustí.

Balík z papirových kompaktorů

Když je proces mačkání dokončen, svažte pásku pomocí smyčkového uzlu, otevřete spodní dvířka a uvolněte balík. Nyní jste připraveni začít nový balík!

Balený materiál

Balíky lze skládat na sebe a skladovat, dokud jich nebudete mít dostatek, aby je shromáždil místní recyklátor. Vytváříme dlouhé vertikální balíky, které mohou stát volně vzpřímeně a lze je přepravovat pomocí zakladače nebo vysokozdvižného vozíku.

Waste baker 44 tons TONNA45 newJaké typy lisů existují?

Pro každý produkt, průmysl a použití existuje lis na papír. Dodávají se ve vertikální i horizontální konfiguraci a mají velikost od 600 mm až po náš velký 1500 mm horizontální lis na balíky

Některé lisy jsou dodávány s kolečky a lze je projet dveřmi normální velikosti a zapojit do jednofázové nebo třífázové zásuvky. Jiné, jako jsou, jsou vyrobeny v nízkoprofilovém designu pro práci v oblastech, které mají omezení výšky.

Jaké jsou výhody recyklačního lisu?

Recyklace papírů, plastů a dalších materiálů má mnoho výhod. Zde je jen několik:

 • Snižte nepořádek, nebezpečí požáru a havěti ve vaší pracovní oblasti.
 • Snižte množství materiálu přidávaného do toku odpadu a na skládky. Některé země nařizují tuto novou legislativu v roce 2018.
 • Získejte další příjmy z recyklace pro své podnikání.

Jaká je cena lisu na papír?

Ceny recyklačních lisů se liší stejně jako typy dostupných lisů na lepenku. Další možnosti, jako jsou dopravníky, zvyšují náklady vašeho stroje.

Nové lisy budou stát více než použité lisy, ale často se dodávají s komplexnější zárukou a vydrží roky, čímž se vám vaše investice vrátí.

Je důležité zvážit pořizovací cenu recyklačního lisu oproti úsporám, které se nahromadí díky jeho používání. Váš lis musí vydržet mnohem déle, než je záruční doba, a během svého životního cyklu musí být relativně bezúdržbový.

Jaká je průměrná životnost recyklačního lisu?

Životnost lisu na papír závisí do značné míry na tom, jak byl v průběhu let používán a udržován. Recyklační lis, který je správně naložen a prošel požadovanou pravidelnou údržbou, by měl obstát ve zkoušce času. Lisy na papír lze používat více než 20 let a mnoho více než 30 let.