Částé dotazy

1. Co je paskovaci-stroj.cz?

paskovaci-stroj.cz je vedoucí společnost v balícím odvětví, která se zaměřuje na aku páskovačky a nástroje. Jedná se o online obchode, což umožňuje komukoliv z České republiky, ale i z celého světa, aby si pořídil různé páskovací stroje, nástroje a materiály.

2. Musím se přihlásit předtím než mohu koupit nějaké páskovačky nebo stroje?

Nemusíte se registrovat. Pokud chcete nebo potřebujete zálohovou fakturu, pošlete nám žádost na info@paskovaci-stroj.cz a my se vám do 24 hodin ozveme.

3. Jaké druhy produktů prodáváte online?

Prodáváme aku páskovačky, poloautomatické a automatické (páskovací) stroje, manuální páskovací stroje, elektrické stohovače a elektrické paletové zakladače. Také dodáváme balící materiál, jako jsou PP, PET, textilní, kompozitvní pásky, spony a mnoho dalšího.

4. Jsou mé informace v bezpečí?

Vaše informace jsou naprosto v bezpečí. Jsme povinni vaše dle zákona vaše informace chránit a nesdílet je se třetími stranami. Politika naší společnosti je taková, že ochraňujeme informace, které jste nám svěřili. NEPONECHÁVÁME si žádné informace o kredtiních kartách, navíc transakce přes tyto karty probíhají na platformě, do které mi nikterak nezasahujeme.

5. Mohu nakupovat jako společnost?

Samozřejmě. Všechny naše nabídky a ceny jsou bez DPH, takže vždy zaplatíte cenu bez daně, ať už budete platit online nebo přes banku. Po platbě obdržíte fakturu bez DPH.

6. Jak si vytvořím účet na batterystrapping.com?

Vytvoření účtu je jednoduché a umožní vám to platit za balící nástroje a stroje online, aniž byste museli znovu zadávat vaše informace.

7. Jsou mé informace o platbě v bezpečí?

NEPONECHÁVÁME si žádné informace o kredtiních kartách, navíc transakce přes tyto karty probíhají na platformě, do které mi nikterak nezasahujeme.

Dotaz na produkt

K přípravě nabídky potřebujeme následující informace. Brzy obdržíte nabídku na produkt na váš e-mail.