Nejlepší způsob balení a průmyslového páskování

Nejlepší způsob balení a průmyslového páskování

Nejlepší způsob balení

Pro každého distributora by spokojenost zákazníků měla být prioritou. A proto je samozřejmě důležité, aby zákazník obdržel přesně to, co si objednal. Pokud tomu tak není, na vině je často špatné balení zboží nebo nesprávné skladování. To je také proč je správné zabalení výrobku stěžejní pro spokojenost zákazníka. Díky správnému zabalení ušetříte náklady, předejdete zraněním a jiným nevýhodám.

Battery strapping banding tool TES PP PET 12-16mm cheap

Jak zvýšit produktivita při balení/páskování?

Když firmy jakýmkoliv způsobem zautomatizují balení/páskování, urychlí celý balící proces a sníží čas potřebný na balení zboží. Obvykle polo/automatické páskovače dokáží práci urychlit až o 300%. Navíc je automatické balení bezpečnější a příjemnější pro zaměstnance. Pokud balíte krabice, pak nejlepší způsob, jak urychlit balení je používat HIPO poloautomatický balící stroj, který krabice automatický balí pomocí PP pásky. Na balení palet doporučujeme COMBO poloautomatický páskovací stroje nebo aku páskovačky, které lze také použít na balení krabic/balíků.

Balení základních produktů

Pokud základní produkty nejsou zabalené v krabicích, nelze je balit obvyklým způsobem. Pokud takový produkt má kontejner s uzávěrem a okýnkem, díky kterému je vidět produkt uvnitř. Takové okýnko musí být adekvátně chráněné plastem. Je to nutné, protože pokud se balení během přepravy rozpadne, mohou se dovnitř dostat prachové částice, které mohou produkt poškodit. Je nutné předmět ochránit před okolím, aby se zajistilo jeho bezpečné doručené spokojenému zákazníkovi. Produkty, jako oblečené, by měly být zabaleny v plastových pytlech, kde každý kus má své vlastní balení.

COMBO Pallet Semi-automatic Strapping Machine price new PP strap 9-19mm

Vnitřní balení

Když se bavíme o vnitřním balení (uchování produktu uvnitř hlavní konstrukce), je moudré použít tvrdý karton, který umožňuje jednodušší zacházení s produkty na skladě. Vhodné balení také závisí na vlastnostech produktu, takže předtím, než ho zabalíte, je vhodné zvážit jeho hmotnost, velikost a jiné funkce, které by mohly mít vliv na balení.

Balící materiály a další ochrana

Každý distributor je zodpovědný za odeslání svého zboží a to, aby dorazilo na místo určení ve stejném stavu. Z toho důvodu je důležité dbát na balení a uchovávání produktů. Když se jedná o skleněné výrobky, distributor musí zajistit, aby takové krabice byly dobře vycpány, a i jednotlivé krabice byly od sebe odděleny, aby nedošlo k jejich poškození nebo pomačkání během dopravy. Pokud jsou výrobky křehké, je nutné je individuálně zabalit do krabic atd. Pro další ochranu je také možné zaplnit jakýkoliv prázdný prostor v krabicích pomocí papíru, kartonu a jiných náplní, které musí být z měkkých materiálů.

Díky správně zabalenému zboží budete v očích vašich zákazníků vypadat jako profesionální firma, a zároveň tím zabráníte poškození produktů.

Sdílet tento příspěvek


Dotaz na produkt

K přípravě nabídky potřebujeme následující informace. Brzy obdržíte nabídku na produkt na váš e-mail.