Balení pomocí polypropylenových PP pásek

Balení pomocí polypropylenových PP pásek

Plastic PP strap 12 and 16mm for packing pallets price cheap

Balení pomocí polypropylenových PP pásek

Polypropylen je ekonomický materiál s lehkou až středně těžkou nákladovou kapacitou pro spojování palet a krabic. Je k dostání v různých šířkách, tloušťkách a vyrobený z různých polymerů (tzv. kopolymerů).

Tento druh produktu umožňuje větší prodloužení, ale lze ho natáhnout jen do určité délky, obzvláště pokud je páska pod stálým napětím.

Balení pomocí polypropylenových PP pásek je nejefektivnější při použití aku páskovaček. Díky nim ušetříte čas i materiál. Když balíte zboží pomocí aku páskovačky, nepotřebujete spony na balení.

Důležitou vlastností této pásky je, což mnoho uživatelů netuší, že tato páska přijde o 50% svého prodlužovacího napětí po jedné hodině a tato ztráta napětí může být urychlena vyšší teplotou. Proto pro urychlení balení a práci s dostatečným napětím, většina firem využívá automatických páskovaček. Na PP pásky je možné tisknout, což je výhodné pro marketingové účely.

messersi batterystrapping tool for PET and PP strap, cheap

Výhody: levné, efektivní, jednoduché, snadno se používají a recyklují, výrazné prodloužení, lze je používat znovu.

Nevýhody: malé prodloužení při větší zátěži, nehodí se na těžké předměty, které jsou náchylné na vliv okolí, více se opotřebovávají při použití ostrých a tvrdých předmětů.

Metody aplikace: ruční strojky, manuální napínáky, páskovače, aku napínáky a páskovače, poloautomatické strojky, automatické strojky.

Sdílet tento příspěvek

Dotaz na produkt

K přípravě nabídky potřebujeme následující informace. Brzy obdržíte nabídku na produkt na váš e-mail.